Stäng

Adress

Köksbörsen AB
Storängsvägen 19
115 42 Stockholm

E-post: info@koksborsen.com

Centrallager/Service
Köksbörsen AB
Studiovägen 10
135 48 Tyresö

Telefon

VÄXEL
08-661 46 40

Försäljning, Stockholm
08-661 46 40

Service, Reservdelar
08-661 46 47

Projekt/säljare, Stockholm
Mikael Krasa 070-5575729
mikael@koksborsen.com

Projekt/säljare, Stockholm
Roger Pettersson 070-2366827
roger@koksborsen.com

Innesäljare/ordermottagare
Carola Anemyr 072-2384417
carola@koksborsen.com

Innesäljare/ordermottagare
Annette Lyström 070-4380067
annette@koksborsen.com

Projekt/säljare, Regionansvarig, Göteborg, Västsverige samt Skåne, Halland, Blekinge
Zeljko Anic 0769-274274
zeljko@koksborsen.com

Projekt/säljare, Regionansvarig Östergötland, Södermanland, Örebro, Västmanland
Stefan Spångberg 070-4389182
stefan@koksborsen.com

Key accountmanager, Regionansvarig Närke, Värmland, Dalarna
Henrik Bergström 070-4389172
henrik@koksborsen.com

Lager, Tyresö
Lagerchef
Jim Persson 070-0720927
jim@koksborsen.com

Lager, Tyresö
Tony Forslund
lager@koksborsen.com
08-6614647

Leverans/lager, Tyresö
Hampus Baumgärtner
lager@koksborsen.com
070-2001829

Leverans, Tyresö
Kenneth Jåfs
lager@koksborsen.com
08-6614647

Servicekoordinator
Anne Bergman.
anne@koksborsen.com
070-4380420

Service/Reservdelsärenden
service@koksborsen.com

Service, Stockholm
Jaroslaw Janiak
service@koksborsen.com
08-6614647

Ekonomi/fakturafrågor
Filippa Carnefeldt
filippa@koksborsen.com
08-6614640

VD
Fredrik Lindh
fredrik@koksborsen.com
08-6614640

Bli kontaktad av oss

Genom att använda detta formulär samtycker jag till att de personuppgifter jag uppgett registreras och behandlas i syfte att kunna hjälpa mig med mitt ärende. Behandlingen följer integritetspolicyn hos Köksbörsen AB.

Öppettider

Vårt showroom, lagare och växel har öppet.
Mån - Fre: 08.00 - 17.00

Din kundvagn

Kundvagnen är tom
0 ST 0 kr
Till kassan