Stäng

Adress

Köksbörsen AB
Storängsvägen 19
115 42 Stockholm

E-post: info@koksborsen.com

Telefon

VÄXEL
08-661 46 40

Försäljning, Stockholm
08-661 46 40

Service, Reservdelar
08-661 46 47

Projekt/säljare, Stockholm
Mikael Krasa 070-5575729
mikael@koksborsen.com

Projekt/säljare, Stockholm
Nichlas Holmqvist 070-4389172
nichlas@koksborsen.com

Inredningsdesigner/Projektsäljare
Lisa Högberg 073-0720927
lisa@koksborsen.com

Innesäljare/ordermottagare
Anette Skeppström 072-2384417
anette@koksborsen.com

Projekt/säljare, Göteborg Region Västsverige samt Skåne, Halland, Blekinge
Zeljko Anic 0769-274274
zeljko@koksborsen.com

Servicekoordinator/reservdelar
Ann-Charlotte Jernrot, 070-2001829, 08-6614647
ann-charlotte@koksborsen.com

Leverans, Stockholm
Tony Forslund
lager@koksborsen.com
08-6614647

Leverans, Stockholm
Hampus
lager@koksborsen.com
08-6614647

Leverans, Stockholm
Kenneth Jåfs
lager@koksborsen.com
08-6614647

Service/Reservdelsärenden
service@koksborsen.com

Service, Stockholm
Jarek
service@koksborsen.com
08-6614647

Ekonomi/fakturafrågor
Filippa Carnefeldt
filippa@koksborsen.com
08-6614640

VD
Fredrik Lindh
fredrik@koksborsen.com
08-6614640

Bli kontaktad av oss

Genom att använda detta formulär samtycker jag till att de personuppgifter jag uppgett registreras och behandlas i syfte att kunna hjälpa mig med mitt ärende. Behandlingen följer integritetspolicyn hos Köksbörsen AB.

Öppettider

Vårt showroom, lagare och växel har öppet.
Mån - Fre: 08.00 - 17.00

Din kundvagn

Kundvagnen är tom
0 ST 0 kr
Till kassan